Giedraicio

Viganto Giedraičio paroda „Kad žemėje žydėtų gėlės…“

Negaišk skindamas gėles, kad jas
išlaikytumei, bet eik ir eik pirmyn, ir
gėlės išsilaikys Tavo kelyje. Norėdamas
paliesti – gali netekti, nesiartindamas –
gali turėti amžinai. (R.Tagorė)

„Didžiausias stebuklas gamtoje – Gyvybė, o spalvomis nepralenkiamos – gėlės. Keletą metų puoselėjau mintį, tuo spalvų stebuklu pasidalinti su visais, pakviesti į tą pasaulį ir padovanoti Mamoms,  mylimiausiems žmonėms, nudžiuginti kiekvieną gamtos mylėtoją nenuskinta gėle. Deja, vasario 24-osios rytas viską pakeitė. KARAS. Rusija  užpuolė  Ukrainą.

„Išgirskite mus. Ukrainos žmonės nori taikos. Mes norime patys apibrėžti ir kurti savo istoriją. Taikiai. Ramiai. Sąžiningai. Tai mūsų žemė. Karo mums nereikia – nei šalto, nei karšto, nei hibridinio…“ (Ukrainos prezidentas V. Zelenskis).

Supratau, kad šią parodą skirsiu Ukrainos  žmonėms. Po nuotraukomis mintis apie šį karą ir Ukrainą parašė Neringos gimnazijos mokiniai. Nuoširdžiai dėkoju gimnazijos bendruomenei ir direktoriui S. Survilai. Už paramą esu dėkingas broliui Jonui ir jo šeimai. Už nuotraukų spausdinimą Ačiū tariu K. Vasiui ir jo šeimai.“

Vigantas Giedraitis

Nidos bendruomenės namuose (Taikos g. 17, Neringa) paroda veiks iki gegužės 1 d., nuo antradienio iki šeštadienio 15–18 val.            

The event is finished.

Date

2022 March 11 - 2022 May 01
Expired!

Time

15:00 - 18:00

Location

Nidos bendruomenės namai
Taikos g. 17, Nida, Lietuva
Category
QR Code

Leave a Reply