9-ojo tarptautinio kino festivalio „Baltijos banga“ PROGRAMA
2017 08 23

Rugpjūčio 23, trečiadienis
18.00 Džiazo valanda su ARTŪRU ANUSAUSKU
19.00 ATIDARYMO CEREMONIJA
Latvijos dokumentiniai filmai:
19.30 PASLAPTINGAS MEISTRO GYVENIMAS / MEISTARA SLEPENĀ DZĪVE
2016, 35 min., režisierius Jānis Cimmermanis
20.15 RYGOS PONAI / RĪGAS KUNGI
2015, 26 min., režisierė Adriana Roze
21.00 SENEKOS DIENA
Lietuva, Latvija, Estija, 2016, 105 min., režisierius Kristijonas Vildžiūnas, drama
Rugpjūčio 24, ketvirtadienis
18.00 GASČIŪNAI
Lietuva, 2016, 49 min., dokumentinis, autoriai: Edvardas Kubilius, Justina Gedvilaitė, Maarten De Lange
19.00 PELENŲ SANATORIJA / PELNU SANATORIJA
Latvija, Lietuva, 2016, 100 min., režisierius Dāvis Sīmanis, drama
21.00 APSIMETĖLIAI / TEESKLEJAD
Estija, Lietuva, Latvija, 2016, 102 min., režisierius Vallo Toomla, drama
Rugpjūčio 25, penktadienis
11.00 Kino profesionalų diskusija „NACIONALINIŲ FILMŲ DISTRIBUCIJA LIETUVOJE, LATVIJOJE IR ESTIJOJE
18.00 SUMAIŠTIES DIENOS / PÄEVAD, MIS AJASID SEGADUSSE
Estija, 2016, 105 min., režisierė Triin Ruumet, drama
Festivalio viešnia – Lenkija / Partneris – Lenkijos institutas Vilniuje
21.00 PASLAPTINGAS DALININKAS / SECRET SHARER
Lenkija, Jungtinė Karalystė, Kinija, Tailandas, 2014, 100 min., režisierius Peter Fudakowski, vaidybinis filmas Josepho Conrado romano motyvais
Rugpjūčio 26, šeštadienis
16.00 ANIMACIJOS MOKYKLOJE SUKURTO FILMO PREMJERA
Animacijos mokyklos uždarymas
17.00 VAIKO ŠIRDIS
Lietuva, 2011, 23 min., režisierė Dalia Kanclerytė, dokumentinis
Festivalio viešnia – Vokietija / Partneris – TV kanalas „Deutsche Welle“
18.00 BEIRUTO PARKAS / BEIRUT PARC
50 min., 2017, autoriai: Matthias Frickel, Niels Eixler, dokumentinis
19.30 GOBŠUMAS / GREED
52 min., 2017, autorius Jörg Seibold, dokumentinis
Rugpjūčio 27, sekmadienis
19.00 IDEALUS PEIZAŽAS / IDEAALMAASTIK
Estija, 1980, 91 min., režisierius Peeter Simm, restauruota drama iš Estijos kino archyvo
21.00 MELANIJOS KRONIKA / MELĀNIJAS HRONIKA
Latvija, 2016, 120 min., režisierius Viestur Kairiš, istorinė drama
Rugpjūčio 28, pirmadienis
18.00 MEILĖ / ARMASTUS
Estija, 2017, 78 min., režisierė Sandra Jõgeva, N-18
20.00 AMŽINAI KARTU
Lietuva, 2017, 88 min., režisierė Lina Lužytė, drama
22.00 SADŪTO TŪTO
Lietuva, 1974, 78 min., režisierius Almantas Grikevičius, restauruota drama iš Lietuvos kino archyvo
Rugpjūčio 29, antradienis
19.00 MOTERIS IR LEDYNAS
Lietuva, Estija, 2016, 56 min., režisierius Audrius Stonys, dokumentinis
21.00 SVETIMOS AISTROS / SVEŠĀS KAISLĪBAS
Latvija, 1983, 84 min., režisierius Jānis Streičs, restauruota drama iš Latvijos kino archyvų, pagal Mykolo Sluckio romaną
ĮĖJIMAS Į VISUS KINO SEANSUS LAISVAS