Kviečiame pamatyti M. K. Čiurlionio virtualios realybės filmą „Angelų takais“ Nidoje

Kviečiame pamatyti M. K. Čiurlionio virtualios realybės filmą „Angelų takais“ Nidoje

Prestižinių tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatas – virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas dailininko, kompozitorius ir abstrakčiojo meno pionieriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai pagerbti.

Filme – 60 M. K. Čiurlionio paveikslų ir žymiausi kompozitoriaus kūriniai

Virtualios realybės filmas kviečia trimatėje erdvėje leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų: „Ramybe“, „Angelėliais“, „Aukuru“, „Angelu“, „Žinia“, „Saule“. Filme aptinkami ir atskiri kai kurių paveikslų fragmentai: aplinka, objektai, detalės, šviesos, dangus, žemė. 25 minučių trunkančią kelionę „Angelų takais“ lydi paties M. K. Čiurlionio ir kompozitoriaus Mindaugo Urbaičio muzika. Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį: atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas ją keičia, praturtina ir priartina prie originalių M. K. Čiurlionio paveikslų.

Žymių žmonių atsiliepimai – emocingi

„Kaip kokybiškai ir pagarbiai kūrybinė komanda pažvelgė į M. K. Čiurlionio palikimą! Sutvertas pasaulis tiesiog spinduliuoja: ne vien tik Čiurlionio spalvomis, potėpiais, bet ir tam tikra čiurlioniška dvasia,“ – M. K. Čiurlionio namų vadovas, pianistas Rokas Zubovas.

“O Dieve… aš negaliu patikėt! Interpretuoti ir taip įlysti į jo pasaulį ir jį pamatyti va taip! Tikrai nuostabus būdas patirti meną,” – neslepia emocijų Lietuvos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson.
“Kai nesinori išeit… Ir kai gera man ne kaip žmogui, o man kaip sielai… Ir toks didelis noras… kaip aš noriu, kad mano dukra tai pamatytų…“ – aktorius Leonardas Pabedonoscevas.

Filmą galite išvysti Nidos bendruomenės namuose adresu Taikos g. 17, Nida.

Filmo seansai vyksta iki rugpjūčio 18 d. Darbo laikas:
Pirmadienis – ketvirtadienis 12:00-20:00
Penktadienis 12:00 – 22:00
Šeštadienis 12:00 – 22:00
Sekmadienis 12:00 – 21:00

Bilietai kainuoja 15€. Įsigyti bilietus galite per kakava.lt portalą arba vietoje ( banko kortele).