Paskutinį sausio savaitgalį Neringoje lankėsi svečiai iš Italijos – turizmo marketingo ir komunikacijos agentūros „AIGO“ atstovai.

Pagrindinis šios agentūros darbas – krypčių, produktų ir turizmo paslaugų pristatymas į rinką. Agentūra dirba derindama savo žinias apie prekybą ir žiniasklaidą su griežtu sisteminiu požiūriu, kurį skatina rinkos tyrimai ir duomenų analizė.

Apsilankę tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur 2023“, svečiai patraukė pajūrio link, kur aplankė tokius turistinės traukos objektus, kaip Gintaro įlanką Juodkrantėje, garnių ir kormoranų perimvietę, Naglių gamtos rezervato pažintinį taką, Parnidžio kopą, Rašytojo Thomo Manno muziejų, senąsias Nidos etnografines kapines, Nidos senamiestį, Gintaro muziejų.

Išklausę Kuršių nerijos susiformavimo istorijos, paėmę į rankas didelį gintaro grynuolį naujajame Mizgirių gintaro muziejuje bei išragavę kepinių ir patiekalų vietos maitinimosi įstaigose, svečiai išvyko tvirtai nusprendę – Kuršių nerija yra nuostabi vieta, kurią galima pasiūlyti Italijos rinkai.