Routen

Baltischer Küstenwanderweg

The Baltic Coastal Hiking Route is a long-distance hiking route, part of E9. The Baltic Coastal Hiking goes along the Baltic Sea coast and the route starts at the Lithuanian-Russian border in the village of Nida in Lithuania, leads through Lithuania, Latvia, Estonia and finishes at the Port of Tallinn in Estonia.

Weiterlesen
katedros atakais

FUSSGÄNGERWEG „WALDKATHEDRALWEGE“

Die alten Promenaden führen Sie durch parabolische Dünen, die von nebligen Wäldern umgeben sind. Sie sind 4-5 Tausend Jahre alt - genau wie die Kurische Nehrung selbst. Natürliche Amphitheater und alte Bäume bieten Schutz vor Wind und Hitze.

Weiterlesen

Fußgängerroute "Nida - Preila"

Keliaudami šiuo maršrutu, susipažinsite su unikalia pamario gamta: stačiais, vandens nuskalautais šlaitais, vaizdingomis įlankomis ir į marias nusidriekusiais ragais. Pasieksite ir plačiausią Kuršių nerijos vietą ties Bulvikio ragu!

Weiterlesen

Fußgängerroute "Rund um Nida"

Įveikę šį maršrutą, būsite pažinę tikrąją Kuršių neriją, jos kraštovaizdžio įvairovę: marių ir jūros pakrantes, pamario ir pajūrio palves, Didįjį ir apsauginį pajūrio kopagūbrius.

Weiterlesen
sauleitekant2 1140x490

Wanderung "Wenn die Sonne aufgeht"

Leiskitės į žygį pėsčiomis saulei tekant ir prisilieskite prie unikalios Kuršių Nerijos gamtos pulso. Į nuotykius leisimės paslaptingiausiu metu – kai visi miega, o saulė dar nespėjo pramerkti akių.

Weiterlesen
m kop2 1140x490

Kanufahren "Dead Dunes"

Tai unikali galimybė pažinti vieną iš ilgiausių kopų masyvų Europoje ir susipažinti su praeityje nugrimzdusiu autentišku kopininkų pasauliu. Žygio pradžioje kanojomis praplauksime ir apžiūrėsime senąjį Pervalkos švyturį.

Weiterlesen
bulvikis1 1 1140x490

Kanu- und Radtour „Bulvikis“

Tai vaizdingas ir nesudėtingas kombinuotas maršrutas kanojomis ir dviračiais. Iš pradžių sėsime į kanojas ir iš vandens pasigrožėję Nidos gyvenviete, žaliais krantais pasieksime ramią Bulvikio įlanką.

Weiterlesen