Mokymai turizmo verslo atstovams „Efektyvus klientų aptarnavimas ir etiketas“

Svetingumas – nuoširdus (širdingas) svečių priėmimas ir aptarnavimas, ryšys tarp svečio ir šeimininko. Svetingumo verslas – atliepti lankytojų, miesto svečių poreikius ir jiems pasitarnauti. Pirmas ir paskutinis įspūdis – labai svarbūs. Kaip sutikti svečius ir lankytojus? Kaip kurti ryšius? Kaip naudotis technologijomis ir bendrauti socialiniuose tinkluose, telefonu ar el. paštu, – šiomis ir kitomis temomis, susijusiomis su svetingumu pasikalbėsime seminare.

Kviečiame Neringos turizmo verslo atstovus į nuotolinius mokymus apie svetingumą ir klientų aptarnavimo etiketą.

Kovo 9 d. 10:00 val.

Trukmė – 90 min.

Mokymu temos: svetingumo, kelionių ir turizmo patrauklumas ir ekonominė nauda; klientų aptarnavimo principai; klientų pasitenkinimas; etika svetingumo versle; kultūriniai skirtumai; nemalonios situacijos su klientais; mūsų įsipareigojimai klientui; organizacijos įvaizdis; pirmo įspūdžio svarba; rezervacijos priėmimas; profesionalus klientų aptarnavimo etiketas; klientų aptarnavimo etiketas el. paštu, telefonu, soc. tinkluose; klientų tipai; žmonių su negalia aptarnavimas; kliento lūkesčiai ir dažniausios aptarnavimo klaidos.

Nuotoliniai mokymai per ZOOM platformą.

Mokymus veda „Countline“ mokymų įmonės lektorė Alvyda Jasilionytė, Sertifikuota London Image Institute, AICI (The Association of Image Consultant International), FLC įvaizdžio konsultantė-trenerė, meno kuratorė, dėstytoja, knygų autorė, turinti 25 m. profesinės veiklos patirtį.

Būtina išankstinė registracija el. p. manager@visitneringa.lt  arba tel. +370 682 19 473

Visiems užsiregistravusiems el. paštu atsiųsime prisijungimus.

 

The event is finished.

Date

2023 March 09
Expired!

Time

10:00 - 11:30
Category
QR Code

Leave a Reply