Svetingumas – nuoširdus (širdingas) svečių priėmimas ir aptarnavimas, ryšys tarp svečio ir šeimininko. Svetingumo verslas – atliepti lankytojų, miesto svečių poreikius ir jiems pasitarnauti. Pirmas ir paskutinis įspūdis – labai svarbūs. Kaip sutikti svečius ir lankytojus? Kaip kurti ryšius? Kaip naudotis technologijomis ir bendrauti socialiniuose tinkluose, telefonu ar el. paštu, – šiomis ir kitomis temomis, susijusiomis su svetingumu pasikalbėsime seminare.

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ Neringos turizmo verslo atstovus kviečia į nuotolinius mokymus apie svetingumą ir klientų aptarnavimo etiketą.

Mokymai vyks kovo 9 d. 10.00 val. Zoom platformoje. Trukmė – 90 min.

Mokymu temos: svetingumo, kelionių ir turizmo patrauklumas ir ekonominė nauda; klientų aptarnavimo principai; klientų pasitenkinimas; etika svetingumo versle; kultūriniai skirtumai; nemalonios situacijos su klientais; mūsų įsipareigojimai klientui; organizacijos įvaizdis; pirmo įspūdžio svarba; rezervacijos priėmimas; profesionalus klientų aptarnavimo etiketas; klientų aptarnavimo etiketas el. paštu, telefonu, soc. tinkluose; klientų tipai; žmonių su negalia aptarnavimas; kliento lūkesčiai ir dažniausios aptarnavimo klaidos.

Mokymus ves „Countline“ mokymų įmonės lektorė Alvyda Jasilionytė, Sertifikuota London Image Institute, AICI (The Association of Image Consultant International), FLC įvaizdžio konsultantė-trenerė, meno kuratorė, dėstytoja, knygų autorė, turinti 25 m. profesinės veiklos patirtį.

Pre-registration required el. p. manager@visitneringa.lt  arba tel. +370 682 19 473

Visiems užsiregistravusiems el. paštu atsiųsime prisijungimus.