Vasario 24–26 dienomis sostinėje vyko „Vilniaus knygų mugė“. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ specialistai keliautojams aktualius leidinius mugėje pristatė jungtiniame Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos stende.

2023 metų „Vilniaus knygų mugė“ – nepaprastai spalvinga, šventiška ir akcentuojanti mūsų, kaip laisvos visuomenės, pamatus. Renginyje buvo apmąstyta Vilniaus, Lietuvos ir pasaulio ateitis, buvo vartomi gražiausių metų knygų puslapiai, buvo diskutuojama su autoriais bei kūrėjais, buvo sveikinama Vilniaus jubiliejaus proga, buvo dalinamasi nepailstančia viltimi ir palaikymu Ukrainos kovai už laisvę.

Lietuvos turizmo informacijos centrai apsivienijo į bendrą, spalvingą ir intriguojantį Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos stendą, kuriame pristatė įdomiausias savo knygas, kvietė į naujas lankytinas vietas, muziejus, siūlė teminius maršrutus. Asociacijos stende apsilankė LR Prezidentas Gitanas Nausėda, LR Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė – Nielsen.