Educational classes

Edukaciniai užsiėmimai
Edukaciniai užsiėmimai | visitneringa.com

Nidos KTIC „AGILA“ edukaciniai užsiėmimai

Education "Bring a particle to Neringa"
We invite you to creative art classes at the Preila - Pervalka community house (Preilos str. 27).
In art classes for all age groups, we will look for natural materials that we can use in our artwork. We will use them as a means of artistic expression or as a basis for decoration. The price per person is 5 Eur.
The session takes place in a group of 5 to 15 people.
Duration about 1-1.5 hours.
Address: Preilos st. 27 (Preila - Pervalka community house).
E-mail: preila@visitneringa.lt Registration: +37067298438, Indrė

Edukacija „Nidos atvirukų dirbtuvės“
Užsiėmimo kaina sutartinė.
1,5 – 2 val.
Užsiėmimo metu bus pristatyta atvirukų gaminimo technika, medžiagos. Dirbtuvių metu atvirukai bus gaminami iš ekologiškų medžiagų, tokių kaip įvairios medžio žievės, džiovintos gėlės ir kiti augalai, Baltijos gintaras, stikliniai karoliukai, medžių pumpurai, šakelės, jūros „dovanos“, kriauklės.
Užsiėmimai vyksta lietuvių kalba.Tel. +370 698 34358
Naglių g. 25 – 2, Nida
https://www.facebook.com/nidosrojus/

Turizmo paslaugų centras „Maretravel“
Turizmo paslaugų centras „Maretravel“ organizuoja edukacinį užsiėmimą „Kuršmarių vėtrungių spalvinimas“, kurio metu supažindinama su Kuršių marių vėtrungių istorija. Užsiėmimo metu dalyviams suteikiama galimybė patiems nuspalvinti suvenyrinę vėtrungę. Užsiėmimai pritaikomi ir vaikams, ir suaugusiems. Be tradicinio vėtrungės spalvinimo siūlomas užsiėmimas „Smėlio vėtrungės kūrimas“. Užsiėmimai vedami lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis.
+370 615 44689
info@maretravel.lt
maretravel.lt

Neringa museums
Neringos muziejai rengia įvairius edukacinius užsiėmimus, supažindinačius su Kuršių nerijos istorija ir kultūriniu paveldu. Jų metu yra pinami tinklai, daromi lėkių ir krikštų formos karpiniai, gamtiniai koliažai, sprendžiamos „Istorinės šarados“. Edukaciniai užsiėmimai pritaikomi tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Užsiėmimai vedami lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.
+370 670 85388
edukacija@neringosmuziejai.lt
www.neringosmuziejai.lt

V. ir K. Mizgirių Gintaro galerija-muziejus
Gintaro galerijoje – muziejuje rengiamo gintaro apdorojimo pamokėlės. Jų metu pristatomi senieji ir dabartiniai gintaro apdorojimo įrankiai. Dalyviai gali patys nusišlifuoti gintaro gabalėlį ir pasidaryti gintarinį amuletą. Pamokėlės vedamos lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Jose gali dalyvauti grupės bei pavieniai asmenys.+370 610 04280
info@ambergallery.lt
www.ambergallery.lt

The Curonian Spit National Park Authority
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos Lankytojų centras rengia edukacinius užsiėmimus, supažindinančius su Kuršių nerijos gamta. Užsiėmimai vyksta gamtoje. Jie skirti vaikams, moksleiviams, taip pat šeimoms su vaikais. Užsiėmimai vedami lietuvių ir anglų kalbomis. Užsiėmimų trukmė 1 val. 30 min.

Užsiėmimas „Kuršių nerijos detektyvas“. Jo metu mokomasi stebėti aplinką, susipažįstama su Kuršių nerijoje gyvenančiais gyvūnais ir miške jų paliekamais pėdsakais.

Užsiėmimas „Miško labirintuose“. Jo metu mokomasi stebėti aplinką, susipažįstama su Kuršių nerijoje augančiomis pagrindinėmis medžių rūšimis.

Užsiėmimas „Vandenų pasaulis“. Jo metu susipažįstama su jūros ir marių vandens savybėmis, gyvūnija.

Užsiėmimo „Leiskime gamtai kvėpuoti“ metu aptariamos gamtoje paliktų šiukšlių keliamos problemos, mokomasi rūšiuoti atliekas.

Užsiėmimas „Nuspalvink savo vėtrungę“. Jo metu susipažįstama su burvalčių vėtrungėmis, kuriama ir spalvinama sava vėtrungė.

Užsiėmimas „Kuršių nerijos kopos“. Jo metu susipažįstama su smėlio kopomis, jų formavimusi, kaita, išsaugojimu.

Edukacijos „Kaip kaukas žvejo name slėpėsi“ metu dalyviai supažindinami su tradicine architektūra: žvejo namo sudėtinėmis dalims, puošybiniais elementais.

Edukacijos – ekskursijos „Pradingusi Nida“ metu susipažinsite su buvusiais Nidos pastatais, miestelio istorija.

+370 671 72891
info@nerija.lt
www.nerija.lt

Pamario galerijos kūrybinės dirbtuvėlės

Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus Pamario galerija Juodkrantėje rengia vasaros kūrybines dirbtuvėles.

Birželio mėn. dirbtuvėlės vyksta: birželio 22 d., 23 d., 25 d., 26 d. nuo 17:00 iki 19:00 val.

Liepos mėn. dirbtuvėlės vyksta: nuo liepos 13 d. iki 23 d. antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 17:00 iki 19:00 val.

Dirbtuvės nemokamos, dalyvių amžius neribojamas.

Pamario galerija

L. Rėzos g. 3, Juodkrantė

Tel. +370 46 410 416

pamario.galerija@lndm.lt