Route around Klaipeda region "Pleasant fatigue"

Maršrutas po Klaipėdos regioną „Malonūs nuovargiai“
Route around Klaipeda region

Malonūs nuovargiai“ – tai aktyvus vandens turizmo maršrutas po Klaipėdos, Palangos ir Neringos apylinkes, Šilutės ir Klaipėdos rajonus. Keliaudami pažinsite Lietuvos pajūrį ir galėsite mėgautis įvairiausiomis pramogomis: dviračiais, irklentėmis, banglentėmis, baidarėmis, kanojomis, jėgos aitvarais, kalnų riedlentėmis, o gal tiesiog ramiu pasivaikščiojimu pėsčiomis. Kvapą užgniauš įkvepiančios Baltijos jūros ir Kuršių marių horizontų panoramos. Maršrutas ypač tinka komandos formavimo ar draugų išvykai. Taip pat tinkamas keliauti pavieniams asmenims, su šeima ir grupėmis. Maršrutas draugiškas gyvūnams. Siūloma keliauti savarankiškai arba su lydinčiu gidu.

Maršruto atstumas: 110 km.
Maršruto trukmė: 4 dienos (trukmę galima keisti pagal norimų aplankyti objektų skaičių).

LANKYTINI MARŠRUTO OBJEKTAI
„Sea Paradise“ – irklenčių ir banglenčių mokykla, hostelis.
„Melt in Palanga“ – šiuolaikiški ir stilingi svečių namai, įsikūrę vasaros sostinėje – Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje.
„Kurortų pramogos“ – teikia kokybiškų ir patogių dviračių, velomobilių, motorolerių bei elektromobilių nuomos paslaugas laisvalaikiui Palangoje.
Pajūrio regioninio parko direkcija ir lankytojų centras – tai pajūrio gamtos oazė tarp Klaipėdos ir Palangos.
„Karkelbeck No. 409“ – kempingas ir svečių namai, įsikūrę 90 metrų nuo jūros kranto.
Olando kepurė – tai 24,4 m skardis, nuo kurio atsiveria Baltijos jūros vaizdas su stačiais krantais ir akmenuotais paplūdimiais.
„Wet Waim Adventure Company“ – apgalvoti ir kruopščiai atrinkti maršrutai kanojomis po Lietuvos nacionalinius parkus.
„Du ratai“ – kokybiškos dviračių nuomos paslaugos Klaipėdoje ir kelionių dviračiais paketai.
Smiltynės Jachtklubas – lyg priebėga norintiems pailsėti nuo civilizacijos triukšmo – viešbutis, restoranas, erdvės renginiams ir uostas.
Neringa – vienas gražiausių kurortų Lietuvos pajūryje, esantis Kuršių nerijoje
„Irklakojis“ – aktyvios pramogos ir renginiai Lietuvos pajūryje: buriuokite vėjaračiais ir ledrogėmis, keliaukite kanojomis, pėsčiomis ar dviračiais, mėgaukitės irklenčių, e-riedlenčių ir kitomis paslaugomis.
Ventės ragas (ornitologijos stotis ir švyturys) – tai labiausiai į vakarus nutolęs Šilutės rajono taškas, pusiasalis rytinėje Kuršių marių pakrantėje.
Poilsio ir laisvalaikio centras „Ventainė” – viešbutis, kempingas ir restoranas ant Kuršių marių kranto vaizdingame Ventės rago pusiasalyje.
Svencelė – tai buriuotojų jėgos aitvarais Meka, įsikūrusi Kuršių marių pakrantėje.
Drevernos apžvalgos bokštas – 15 metrų aukščio apžvalgos bokštas, iš kurio atsiveria nepakartojami vaizdai į Kuršių marias.
Drevernos mažųjų laivų uostas – uoste veikia kavinė, kempingas, teikiamos vandens pramogos, laivų, valčių, vandens dviračių nuoma.
Klaipėdos miestas – tai seniausias ir trečias pagal dydį Lietuvos miestas ir vienintelis jūrų uostas.

Maršruto žemėlapis „Google Maps“: http://bit.ly/malonusnuovargiai
Kontaktai maršruto užsakymui: +370 687 52051, tic@klaipedainfo.lt
Parengė asociacija „Klaipėdos regionas“