Routes

The Baltic Coastal Hiking Route

The Baltic Coastal Hiking Route is a long-distance hiking route, part of E9. The Baltic Coastal Hiking goes along the Baltic Sea coast and the route starts at the Lithuanian-Russian border in the village of Nida in Lithuania, leads through Lithuania, Latvia, Estonia and finishes at the Port of Tallinn in Estonia.

Read more
katedros atakais

PEDESTRIAN ROUTE "FOREST CATHEDRAL PATHS"

The old promenades will lead you through parabolic dunes surrounded by misty forests. They are 4-5 thousand years old - just like the Curonian Spit itself. Natural amphitheatres and old trees will provide shelter from the winds and heat.

Read more

Pedestrian route "Nida - Preila"

Keliaudami šiuo maršrutu, susipažinsite su unikalia pamario gamta: stačiais, vandens nuskalautais šlaitais, vaizdingomis įlankomis ir į marias nusidriekusiais ragais. Pasieksite ir plačiausią Kuršių nerijos vietą ties Bulvikio ragu!

Read more

Pedestrian route "Around Nida"

Įveikę šį maršrutą, būsite pažinę tikrąją Kuršių neriją, jos kraštovaizdžio įvairovę: marių ir jūros pakrantes, pamario ir pajūrio palves, Didįjį ir apsauginį pajūrio kopagūbrius.

Read more
sauleitekant2 1140x490

Hike "As the Sun Rises"

Leiskitės į žygį pėsčiomis saulei tekant ir prisilieskite prie unikalios Kuršių Nerijos gamtos pulso. Į nuotykius leisimės paslaptingiausiu metu – kai visi miega, o saulė dar nespėjo pramerkti akių.

Read more
m kop2 1140x490

Canoeing "Dead Dunes"

Tai unikali galimybė pažinti vieną iš ilgiausių kopų masyvų Europoje ir susipažinti su praeityje nugrimzdusiu autentišku kopininkų pasauliu. Žygio pradžioje kanojomis praplauksime ir apžiūrėsime senąjį Pervalkos švyturį.

Read more
bulvikis1 1 1140x490

Canoe and bicycle trip "Bulvikis"

Tai vaizdingas ir nesudėtingas kombinuotas maršrutas kanojomis ir dviračiais. Iš pradžių sėsime į kanojas ir iš vandens pasigrožėję Nidos gyvenviete, žaliais krantais pasieksime ramią Bulvikio įlanką.

Read more