Water tourism

Laivas "GRESA"

Nidos uostas

+370 638 38999

  www.facebook.com/Laivas-gresa/ 

Number of places: 50
 
Paslaugos: Pasiplaukiojimas po Kuršių marias, trukmė 1 val. Kelionė į Nemuno deltą, Mingės kaimą, Uostadvarį, trukmė 5 val.
 
Pastabos: Laivas nuomojamas pagal individualius užsakymus ir asmeninėms šventėms. Laive yra uždara ir atvira kajutės, apžvalginė aikštelė ant laivo stogo, dušas, du WC, mini baras.

Laivas "Austėja"

Nidos uostas

+370 698 88815

www.mariulaivai.lt 

Number of places: 70
 
Paslaugos: Pasiplaukiojimas po Kuršių marias. Kelionė į Nemuno deltą, Mingės kaimą, Uostadvarį, Ventės ragą organizuotoms grupėms ir pavieniams asmenims.
 
Pastabos: Turistinis – pramoginis laivas AUSTĖJA, pastatytas Suomijoje. Laivu gali patogiai keliauti ir pramogauti iki 70 žmonių. Tai dviejų denių laivas, kurio apatiniame uždarame denyje įrengtas mini baras. Viršutiniame atvirame denyje keleiviai gali mėgautis oro gaiva arba jaukiai keliauti kejutėje. Laive yra du WC, dušas, TV, oro kondicionierius. Poreikiui esant pasiūlysime lietpalčių arba šiltų pledų.

Boat "AISTIS"

Nidos uostas

+370 698 88815

www.mariulaivai.lt 

Number of places: 20
 
Paslaugos: Pasiplaukiojimas po Kuršių marias. Kelionė į Nemuno deltą, Mingės kaimą, Uostadvarį, Ventės ragą organizuotoms grupėms ir pavieniams asmenims.
 
Pastabos: Tinka asmeninėms šventėms. Yra uždara ir atvira kajutės, apžvalginė aikštelė ant laivo stogo, WC

Keltas Mingė - Nida- Mingė

Mingės kaimas, Šilutės r.

+370 679 30081

minija@mingesegzotika.lt

  www.mingeskaimas.lt

Number of places: 80
 
Reguliarūs reisai maršrutu
Minijos kaimas - Uostadvaris - Nida - Uostadvaris - Minijos kaimas. 
Reisai vykdomi kasdien iki rugpjčio 29. Rugsėjo mėn.reisai bus vykdomi 
4-5d, 11-12d, 18-19d, 25-26d.

Maršruto laikai:

Minija-Nida 9:00

Uostadvaris-Nida 9:30

Nida-Minija 17:30

Kainos:

Suaugusiems ir vaikams nuo 14 metų į abi puses    20 €, į vieną pusę 12 €

Vaikams nuo 4 iki 14 metų į abi puses 12 €, į vieną pusę 7 €

Dviratis, el. paspirtukas ir vežimėlis, į abi puses      3 €, į vieną pusę 2 €

 

Greitaeigis kateris “FREDA”

Nidos uostas

+370 638 38999

Number of places: 7
 
Paslaugos: Pasiplaukiojimas po Kuršių marias, trukmė 1 val.
 
Pastabos: Laivas nuomojamas individualiems užsakymams, šventėms.

Laivas „Ventainė“

"Ventainės" prieplauka, Marių g. 7, Ventė, Šilutės rajonas

+370 686 70490

www.ventaine.lt/keltasinida/ 


Number of places: 50
 
Paslaugos: Reguliarūs reisai maršrutu Ventainė - Nida - Ventainė.
 
Pastabos:

Keltas Dreverna - Juodkrantė "Benas"

Drevernos mažųjų laivų uostas

+370 678 77789

www.dreverna.lt 

Number of places: 50
 
Paslaugos: Reguliarūs reisai maršrutu Dreverna - Juodkrantė - Dreverna.
 
Pastabos:

Jūrinės jachtos “GOSAIL.LT”

Klaipėdos pilies uostas

+370 693 33999

www.gosail.lt/ 

Number of places: 8
 
Paslaugos: Jachtos nuoma individualioms išvykoms po Baltijos jūrą ir Kuršių marias, dalyvavimui regatoje, buriavimo mokymui.
 
Pastabos: Jachtos nuomojamos, su nakvyne gali plaukti 8 asmenys.

Burinė valtis kurėnas “KURŠIS”

Nidos uostas

+370 686 65242

 www.elch.lt 

Number of places: 12
Paslaugos: Laivas nuomojamas asmeninėms šventėms.
Pastabos: Pasiplaukiojimas po Kuršių marias iki Didžiosios kopos, trukmė 1,5 val.

Laivas "KURŠIŲ DELTOS EKSPRESAS"

Šilutės mažųjų laivų uostas

+370 607 93830

www.kintai.lt 


Number of places: 70
 
Paslaugos: Reguliarūs reisai maršrutu Šilutė - Nida - Šilutė. Informaciją apie tvarkaraščius ir kainas bus atnaujinama prieš sezoną.
 
Pastabos: Laivas nuomojamas pagal individualius užsakymus tiek pažintinėms išvykoms, tiek ir konferencijos ant vandens.

Jachta “LANA”

Nidos uostas

+370 682 58595

 

 www.mariuodiseja.lt/

Number of places: 60
 
Paslaugos: Pasiplaukiojimas po Kuršių marias iki Parnidžio kopos, trukmė 1 val. Kelionė į Nemuno deltą, Mingės kaimą, Uostadvarį, Ventės ragą, trukmė 5-6 val.
 
Pastabos: Jachta nuomojama pasirinkus savo norimą maršrutą, galima nuoma žvejybai Kuršių mariose.

Senovinė motorinė jachta “LILLAN”

Nidos uostas

+370 675 58044

Number of places: 8
 
Paslaugos: Kelionė prie didžiųjų kopų, trukmė 1 val. Kelionė iki Juodkrantės ir Mirusių kopų, trukmė 8 val. Kelionė į Uostadvarį, Mingės kaimą, Karaliaus Vilhelmo kanalą, Dreverną, Mirusias kopas, trukmė 12 val.
 
Pastabos: Laivo nuoma pagal individualius užsakymus.

Jachta „Montė“

Nidos uostas

+370 687 81179

www.kelionelaivu.lt/ 

Number of places: 12
 
Paslaugos: Pasiplaukiojimas po Kuršių marias prie didžiosios kopos, trukmė 1 val.;Kelionė į Nemuno deltą ir Mingės kaimą, trukmė 5 val.
 
Pastabos: Jachta nuomojama pagal individualius užsakymus pasiplaukiojimams po Kuršių marias ir Baltijos jūrą.

Jachta „Neringa“

Nidos uostas

+370 685 46171

www.jachta-neringa.w3.lt/ 

Number of places: 15
 
Paslaugos: Pasiplaukiojimas po Kuršių marias, trukmė 1 val.
 
Pastabos: Jachta nuomojama pagal individualius užsakymus. Jachtoje yra WC, geriamas vanduo, virtuvė, šaldytuvas. Organizuojamos kelionės po Kuršių marias ir Baltijos jūrą.

Laivas „Nidas“

Nidos uostas

+370 698 31378

www.nidas.eu/ 

Number of places: 50
 
Paslaugos: Pasiplaukiojimas po Kuršių marias, trukmė 1 val. Kelionė į Nemuno deltą, Mingės kaimą, Ventės ragą, trukmė 6 val. Kelionė iki Mirusių kopų, trukmė 3 val.
 
Pastabos: Laivas nuomojamas šventėms, organizuoja žvejybą Kuršių mariose.

Greitaeigis keleivinis laivas "Benas"

The Old Ferry Port, Danės g. 1, Klaipėda

+37063888660

www.klaipedanida.lt/ 

Number of places: 66
 

Paslaugos: Tarsi skrydis! Laivas ,,Benas” galingas, modernus keleivinis laivas, jis gali pasiekti net 40 km/h greitį, todėl užtikrina greitą ir komfortišką kelionę. Benas mėgsta skristi per bangas ir suteikti tikrą skrydžio pojūtį! Smagiausia ir patogiausia kelionė! Laivas ,,Benas” talpina 66 keleivius. Kelionės metu pajusite ne tik komfortą (patogios keleivių sėdynės, aptarnavimas, e-gido paslaugos, galimybė paskanauti gėrimų, kavos, užkandžių ir žinoma pasidžiaugti – vaizdais), bet ir saugumą. Laivui ,,Benas” vadovauja ilgametę patirtį turintys kapitonai – profesionalai. Laivas ne tik modernus, bet ir saugus, atitinka visus Lietuvos Respublikos laivybos reikalavimus. Teikiamos paslaugos: ● Keleivių pervežimas maršrutu Klaipėda – Juodkrantė – Nida. ● Užsakomieji plaukimai – galimybė rezervuoti visą laivą ir plaukti norimu maršrutu, užsakyti laivą renginiui ar įmonės šventei. Vaikams iki 3 m., kelionė yra nemokama, senjorams bei neįgaliesiems taikomos nuolaidos. Jus maloniai aptarnaus mūsų personalas, pas kurį galėsite užsisakyti karštų bei šaltų gėrimų ir užkandžių. PASTABA: Rūpinamės keleivių saugumu, todėl esant blogoms oro sąlygoms reisai gali būti atšaukti. Benas geras gidas! Interaktyvus kelionių gidas, kuris papasakos Jums apie Kuršių Neriją. Keleivių laukia nepakartojama, linksma kelionė ir išmaniosios (edukacinės, istorinės) ekskursijos* po Kuršių Neriją, lankytinas jos vietas ir žinomą apie laivą-saugyklą „Independence“. *Lietuviu, anglų, rusų, vokiečių kalbomis Benas draugiškas dviračiams ir augintiniams! Moderniai ir patogiai įrengtos 30 dviračių vietos. Asistentai maloniai ir saugiai padės pritvirtinti Jūsų dviračius Thule firmos laikikliuose. Esame draugiški augintiniams iki 10 kg.

Pastabos: Laivas ,,Benas” galingas, modernus keleivinis laivas, jis gali pasiekti net 40 km/h greitį, todėl užtikrina greitą ir komfortišką kelionę. Benas mėgsta skristi per bangas ir suteikti tikrą skrydžio pojūtį! Laivas ,,Benas” talpina: 66 keleivius, 30 dviračių, bei yra draugiškas Jūsų augintiniams!

Laivas „Raketa"

Combo`prieplauka Raudondvario pl. 107, Kaunas

+370 686 18339

www.laivasraketa.lt/ 

Number of places: 58
 
Paslaugos: Vizionieriškas ir modernus keleivinis laivas Tarybų sąjungoje pradėtas gaminti dar 1957-aisiais. Nepamirštamos futuristinės formos, galingi povandeniniai sparnai ir iki tol neregėtas kelionės greitis: laikmečio lūkesčius lenkianti transporto priemonė asocijavosi su laisve ir itin sparčia moksline pažanga. Novatoriškos idėjos netruko pasiekti Lietuvos, septinto dešimtmečio pradžioje Raketų laivai atkeliavo į Kauną ir nedelsdami pradėjo keliones Nemuno vingiais. Bemaž šešiasdešimt keleivių vienu metu talpinęs laivas, upe plaukdavo keliais skirtingais maršrutais, o kursuojančių Raketų skaičius ilgainiui išaugo net iki dešimties laivų ! Šios įspūdingos, sentimentais virtusios kelionės Lietuvoje tęsėsi iki 1995-ųjųir stebino net kelias poilsiautojų kartas. Nesumeluota Istorija mena, jog populiariausias bilietas šiuo laivu buvo Kaunas – Nida. Kelionė vaizdingoms Nemuno pakrantėmis, baigdavosi mylimame Kuršių Nerijos uoste. Maršrutas tapo tikru hitu: laukti jo tekdavo ilgose eilėse, o bilietai tirpdavo lyg pirmojo būtinumo gėrybės. Įkvėpti legendinio laivo idėjos ir nostalgiškų praeities vaizdinių verčiame puslapį Raketos istorijoje ir ruošiame įgulą naujiems maršrutams. Informaciją apie tvarkaraščius ir kainas bus atnaujinama prieš sezoną.
 
Pastabos: Raketa - keleivinis laivas ir inžinerinė legenda nuo septintojo dešimtmečio plaukusi vaizdingiausiais Nemuno vingiais ir slėniais. Ne vieną keliautojų kartą sentimentais apdovanojusios kelionės atgimsta su nauja įgula ir istorijomis.

Jachta „Notanga“

Nidos uostas

+370 612 06914

Number of places: 6
 
Paslaugos: Išvyka po Kuršių marias, trukmė 1 val.
 
Pastabos: Jachta nuomojama pagal individualius užsakymus.