Viganto Giedraičio fotografijų paroda „Kopų paslapties beieškant“

„Kultūros sala“ kviečia į Viganto Giedraičio fotografijų parodą „Kopų paslapties beieškant“ 

Nidos bendruomenė namuose, Taikos g. 17

Paroda veiks 2021 m. kovo 20–balandžio 14 d., antradieniais-šeštadieniais 15–18 val.

Kovo 20-ąją minint Pasaulinę Žemės dieną kviečiame pažinti kopų paslaptis bei prisiminti trapų, saugotiną Kuršių nerijos, įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą, kraštovaizdį.

Parodos autorius Vigantas Giedraitis – pedagogas, Neringos savivaldybės tarybos narys ir ilgametis Neringos meras – savo kūryboje akcentuoja Neringos gamtos grožį, išskirtinumą, vietinių žmonių santykį su gamta, istorija, kultūra bei jos išsaugojimo, pristatymo pasauliui galimybėmis.

„2020  metais sukako 20 metų, kai išskirtinis žmogaus ir gamtos kūrinys – Kuršių  nerija – buvo įrašytas į UNESCO  pasaulio paveldo sąrašą, kaip kultūrinio kraštovaizdžio objektas, o LR Seimas 2020 metus buvo paskelbęs  UNESCO pasaulio paveldo Lietuvoje metais. Fotografijų paroda skirta šiai sukakčiai. Beje, šį rudenį sueina 30 metų, kai Lietuva pirmoji iš Baltijos valstybių tapo pilnateise UNESCO  nare“, – apie parodos dedikaciją užsimena Vigantas Giedraitis.

Neringos savivaldybės lėšomis išleistas fotografijų albumas „Tarp vėjų ir vandenų“ (fotografijų autorius V. Giedraitis) kaip Neringos vizitinė kortelė apkeliavo beveik visą pasaulį.

Lankantis parodoje kviečiame laikytis šių taisyklių:

  • Vyresni nei 6 metų asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).
  •  Didžiausias vienu metu leidžiamas lankytojų skaičius 4 asm.
  •  Būtina laikytis asmens higienos: čiaudėjimo, kosėjimo etiketo. Prieš užeidami dezinfekuokite rankas! (prie durų rasite dezinfekcinį skystį).
  • Parodos salėje tarp asmenų išlaikyti ne mažesnį nei 2 metrų atstumą, išskyrus vienos šeimos narius ar vieno namų ūkio narius.
  • Lankytis draudžiama asmenis, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) bei kuriems privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu.Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“

Дата

2021 03 20 - 2021 04 14
Expired!

Время

15:00

Места

Nidos bendruomenė namuose
Taikos g. 17, Neringa
Категория

Организатор

ЦКТИ "Agila" в Ниде