Приглашаем в 2020. Обзор результатов опроса посетителей Неринги

Kviečiame į 2020 m. Neringos lankytojų apklausos rezultatų apžvalgą
#fotopolislt #photography #profesionalphotography

Gruodžio 3 d. 10 val. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ kartu su Klaipėdos universitetu kviečia į 2020 m. Neringos lankytojų apklausos rezultatų apžvalgą „Pirmų pasimatymų ir jaunystės vieta … kai viskas brangu ir trūksta parduotuvių“, kurią pristatys dr. Liutauras Kraniauskas.

Į pristatymą kviečiame registruotis el. paštu tourism@visitneringa.lt arba užpildžius dalyvio anketą здесь. Pristatymo dieną iš anksto užsiregistravusiems atsiųsime nuorodą ir prisijungimo duomenis.

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ užsakymu rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“ Neringos lankytojų apklausą atliko 2020 m. rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais. Apklausa vyko 4 vietovėse – Nidoje, Juodkrantėje, Preiloje ir Pervalkoje. Lankytojų apklausos metodiką ir klausimyną parengė Klaipėdos universiteto Socialinių pokyčių studijų centras.

Apklausa siekta išsiaiškinti Neringos lankytojų portretą, kasdienes poilsio ir laisvalaikio leidimo praktikas, atvykimo motyvus, ankstesnių apsilankymų patirtis, biudžetą, laisvalaikio geografiją, bevariklio transporto naudojimą ir dviračių infrastruktūros vertinimą, paplūdimių infrastruktūros vertinimą ir saugumo jausmą, kultūros vartojimo lygį apsistojimo Neringoje metu, lankytinų kultūros ir gamtos objektų trauką, asociacijas, susijusias su Neringa, planus apsilankyti Neringoje kitais metas, projekto „Neringa – Lietuvos kultūros sostinė 2021“ informacinės kampanijos apimtis.