ГЕОКЯУШИНГ опять в Ниде !!!

Nidos švyturio papėdėje esantis šulinys ir vėl sklidinas vandens – nuo šios savaitės jis vėl prieinamas kurorto gyventojams ir svečiams.

Šulinio vandenpylė ir vėl veikia po daugiau nei dvejų metų pertraukos – vandens jame laikinai nebuvo dėl vykdytų Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcijos darbų.

Pirmasis išbandyti šulinio vandens pirmadienio rytą suskubo Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis kartu su administracijos direktoriaus pavaduotoju Sigitu Šveikausku.

„Gėrimui ir maisto ruošai šio šulinio vandenį tiek nidiškiai, tiek kurorto svečiai naudoja nuo neatmenamų laikų. Kone kasdien sulaukdavau klausimų, kada jame vėl bus vandens, tad be galo džiaugiuosi, kad nuo šiandien galėsiu drąsiai atsakyti, kad šulinys ir vėl sklidinas“, – gera žinia džiaugiasi meras Darius Jasaitis.

Atnaujinti šio šulinio vandens tiekimą užtruko ne tik dėl Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcijos darbų, bet ir dėl laboratorinio tyrimo metu nustatyto bakteriologinio užterštumo. Tam, kad vandenį vartoti būtų saugu ir jis atitiktų keliamus reikalavimus, UAB „Neringos vanduo“ atliko šulinio valymo darbus, atnaujino vandenpylę.

Kaip primena meras, vanduo laikomas – gyvybės šaltiniu, tad sugrąžinta tradicija tebūna prasidedančių gerų pokyčių ženklas.