Учебные классы

Edukaciniai užsiėmimai
Edukaciniai užsiėmimai | visitneringa.com

Nidos KTIC „AGILA“ edukaciniai užsiėmimai

Образование "Принеси частицу в Нерингу"
Приглашаем на занятия по творчеству в общежитии Прейла - Первалка (ул. Прейлос, 27).
В художественных классах для всех возрастных групп мы будем искать натуральные материалы, которые мы можем использовать в своих произведениях искусства. Мы будем использовать их как средство художественного самовыражения или как основу для украшения.Цена на человека 5 евро.
Сеанс проходит в группе от 5 до 15 человек.
Продолжительность около 1-1,5 часа.
Адрес: Прейлос ул. 27 (Прейла - дом общины Первалка).
Регистрация, реквизиты и корректировка времени +37067298438, Индре или preila@visitneringa.lt

Edukacija „Nidos atvirukų dirbtuvės“
Užsiėmimo kaina sutartinė (maksimalus grupės dydis 6 asmenys)
1,5 – 2 val.
Užsiėmimo metu bus pristatyta atvirukų gaminimo technika, medžiagos. Dirbtuvių metu atvirukai bus gaminami iš ekologiškų medžiagų, tokių kaip įvairios medžio žievės, džiovintos gėlės ir kiti augalai, Baltijos gintaras, stikliniai karoliukai, medžių pumpurai, šakelės, jūros „dovanos“, kriauklės.
Užsiėmimai vyksta lietuvių kalba.Tel. +370 698 34358
Naglių g. 25 – 2, Nida
https://www.facebook.com/nidosrojus/

Turizmo paslaugų centras „Maretravel“
Turizmo paslaugų centras „Maretravel“ organizuoja edukacinį užsiėmimą „Kuršmarių vėtrungių spalvinimas“, kurio metu supažindinama su Kuršių marių vėtrungių istorija. Užsiėmimo metu dalyviams suteikiama galimybė patiems nuspalvinti suvenyrinę vėtrungę. Užsiėmimai pritaikomi ir vaikams, ir suaugusiems. Be tradicinio vėtrungės spalvinimo siūlomas užsiėmimas „Smėlio vėtrungės kūrimas“. Užsiėmimai vedami lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis.
+370 615 44689
info@maretravel.lt
maretravel.lt

Neringos muziejai
Neringos muziejai rengia įvairius edukacinius užsiėmimus, supažindinačius su Kuršių nerijos istorija ir kultūriniu paveldu. Jų metu yra pinami tinklai, daromi lėkių ir krikštų formos karpiniai, gamtiniai koliažai, sprendžiamos „Istorinės šarados“. Edukaciniai užsiėmimai pritaikomi tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Užsiėmimai vedami lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.
+370 670 85388
edukacija@neringosmuziejai.lt
www.neringosmuziejai.lt

V. ir K. Mizgirių Gintaro galerija-muziejus
Gintaro galerijoje – muziejuje rengiamo gintaro apdorojimo pamokėlės. Jų metu pristatomi senieji ir dabartiniai gintaro apdorojimo įrankiai. Dalyviai gali patys nusišlifuoti gintaro gabalėlį ir pasidaryti gintarinį amuletą. Pamokėlės vedamos lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Jose gali dalyvauti grupės bei pavieniai asmenys.+370 610 04280
info@ambergallery.lt
www.ambergallery.ltДирекция национального парка Куршская коса
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos Lankytojų centras rengia edukacinius užsiėmimus, supažindinančius su Kuršių nerijos gamta. Užsiėmimai vyksta gamtoje. Jie skirti vaikams, moksleiviams, taip pat šeimoms su vaikais. Užsiėmimai vedami lietuvių ir anglų kalbomis. Užsiėmimų trukmė 1 val. 30 min.
Užsiėmimas „Kuršių nerijos detektyvas“. Jo metu mokomasi stebėti aplinką, susipažįstama su Kuršių nerijoje gyvenančiais gyvūnais ir miške jų paliekamais pėdsakais.
Užsiėmimas „Miško labirintuose“. Jo metu mokomasi stebėti aplinką, susipažįstama su Kuršių nerijoje augančiomis pagrindinėmis medžių rūšimis.

1. „Kuršių nerijos detektyvas“ – ieškome puikios detektyvų grupės, kuri padėtų atpažinti tuos, kurie nepastebimai pražingsniuoja miško takeliais, palikdami pėdsakus. Reikia jūsų pagalbos nustatant, koks gudruolis nukrypavo pamario krantu, palikęs nugraužtą medžio dalį.
Pamoka – edukacija miške ir jaunojo gamtininko laboratorijoje.
Veikla: Mokomės pėdsekystės pagrindų: stebime gyvūnų pėdsakus bei nustatome įspaudą palikusio gyvūno rūšį ir judėjimo pobūdį. Atpažystame ir tiriame skirtingų gyvūnų paliktas veiklos žymes miške ir jaunojo gamtininko laboratorijoje.
Pasirengimas: būti pasiruošus tinkamą lauko aprangą. Priemones, reikalingas jaunojo gamtininko laboratorijoje, suteiksime.

2. „Miško labirintuose“ – ar žinote, kad medžiai, kaip ir mes, žmonės, yra įvairaus ūgio ir amžiaus, dėvi įvairius rūbus, o gyvenimui renkasi skirtingas vietas? Miškas – medžių namai, kuriuose laukiamas kiekvienas, mylintis gamtą. Miško labirintuose kartu nepaklysime.
Pamoka – edukacija miške ir jaunojo gamtininko laboratorijoje.
Veikla: Stebime ir tiriame skirtingas medžių rūšis bei nustatome medžių amžių ir aukštį gamtoje. Tiriame kankorėžių ir medžių lapų sandarą ir jų ypatybes jaunojo gamtininko laboratorijoje.
Pasirengimas: būti pasiruošus tinkamą lauko aprangą. Priemones, reikalingas jaunojo gamtininko laboratorijoje, suteiksime.

3. „Vandenų pasaulis“ – Kuršių nerijos krantus skalauja Baltijos jūra ir Kuršių marios. Keliaukime kartu prie šių vandens telkinių ir pabūkime tikrais tyrėjais. Tyrimo metu ieškosime jūros ir marių vandens panašumų ir skirtumų. „Nersime“ į jūrą ir marias, sužinoti, kas gyvena jų dugne.
Pamoka – edukacija miške ir jaunojo gamtininko laboratorijoje.
Veikla: Stebime ir tiriame Kuršių marių ir Baltijos jūros ekosistemas. Nustatome moliuskų, dumblių, žuvų, žinduolių ir paukščių rūšis, nagrinėjame jų panašumus ir skirtumus. Mokomės atpažinti tikrąjį gintarą. Susipažinsime su jūros ir marių vandenų savybėmis jaunojo gamtininko laboratorijoje.
Pasirengimas: būti pasiruošus tinkamą lauko aprangą. Priemones, reikalingas jaunojo gamtininko laboratorijoje, suteiksime.

4. “Leiskime gamtai “kvėpuoti” – Gamta yra visų mūsų namai, todėl turime ypatingai ją saugoti, globoti ir neteršti.
Pamoka – edukacija miške ir jaunojo gamtininko laboratorijoje.
Veikla: Susipažįstame su paliktų šiukšlių gamtoje keliamomis problemomis, mokomės taisyklingai rūšiuoti šiukšles ir visa tai atliekame gamtoje.
Pasirengimas: būti pasiruošus tinkamą lauko aprangą. Priemones, reikalingas jaunojo gamtininko laboratorijoje, suteiksime.

5. “Nuspalvink savo vėtrungę”– ar teko, atvykus į pamario regioną, pastebėti ir grožėtis spalvingomis vėtrungėmis? O ar žinote, kada ir kaip jos atsirado, ką jos reiškia? Visa tai ir dar daugiau galėsite sužinoti mūsų edukacijos metu.
Pamoka – edukacija lauke ir lankytojų centre.
Veikla: Susipažįstame su unikaliu pamario regiono simboliu – vėtrunge, sužinome jos atsiradimo istoriją bei išmokstame atpažinti, kuriam pamario regionui ji priklauso. Kūrybinėse dirbtuvėlėse sukuriame ir nuspalviname savo vėtrungę.
Pasirengimas: būti pasiruošus tinkamą lauko aprangą. Priemones, reikalingas piešti bei spalvinti vėtrungei, suteiksime.

6. „Kuršių nerijos kopos“ – Kuršių nerijos neįsivaizduojame be kopų. Jų būna įvairiausių formų bei rūšių. Tad „pasinerkime“ kartu į paslaptingą kopų pasaulį ir sužinokime, kaip ir kada jos formavosi ir kaip jos kinta laikui bėgant.
Pamoka – edukacija miške ir jaunojo gamtininko laboratorijoje.
Veikla: Aptariame Kuršių nerijos nacionalinio parko lankymo taisykles. Kartu mokydamiesi ir tyrinėdami, atsakome į klausimus: „Kopa, kas tu esi?“ Kopa, kaip tu gimsti?“ Kopa, kokių įdomių formų tu esi?“ Žaidžiame žaidimą „Akmenėlių Jenga“.
Pasirengimas: būti pasiruošus tinkamą lauko aprangą. Priemones, reikalingas jaunojo gamtininko laboratorijoje, suteiksime.

7. Edukacija „Kaip Kaukas žvejo name slėpėsi“.
Dalyviai supažindinami su žvejo namo sudėtinėmis dalimis, puošybiniais elementais, vertingosiomis savybėmis.

8. Edukacija – ekskursija „Pradingusi Nida“
Edukacijos-ekskursijos „Pradingusi Nida“ metu atrasime anksčiau buvusius ir išnykusius, sunaikintus ar laiko bėgyje visiškai pakitusius objektus: 1923 m. įkurtą muziejų, senąjį švyturį, viešbučius „Kuršių linėja“ ir „Kuršių briedis“, sovietmečiu buvusią Kosygino vilą bei kitus paslaptingus pastatus. Taip pat prisiminsime senuosius gatvių pavadinimus, patyrinėsime buvusias Kuršių nerijos tradicijas.Užsiėmimai vedami lietuvių ir anglų kalbomis.
+370 671 72891
info@nerija.lt
www.nerija.lt